В Україні через кризу подешевшали наркотики

В той же час ціна, зокрема, на героїн залишається стабільною.

СБУ констатує зниження цін на деякі види наркотиків в Україні в умовах кризи. Про це повідомив начальник управління СБУ по боротьбі з міжнародним наркобізнесом Анатолій Земцов під час прес-конференції.

"По деяких позиціях наркотичних речовин ціни знижуються", - сказав Земцов. Так, за його словами, синтетичні наркотики подешевшали на 10-20%.

В той же час ціна, зокрема, на героїн залишається стабільною. "Якщо хорошої якості, то десь близько 200 доларів", - розповів Земцов.

Він також відзначав, що на метадон (синтетичний аналог героїну) ціна навіть піднялася у зв'язку з ліквідацією в Україні низки центрів з його виробництва.

Земцов в цьому контексті повідомив, що контрабанда до України синтетичних наркотиків з країн Західної Європи і Росії дещо виросла. Так, за його словами, цього року СБУ вже затримала 12,7 кг синтетичних наркотиків. 1,2 кг метадону затримали під час контрабанди з Росії.

Контрабанда героїну залишається на колишньому рівні. Основний потік контрабанди героїну з Азії в країни Західної Європи, за словами Земцова, проходить через Донецьку область. "Так званий "шовковий шлях" проходить безпосередньо через митний пост Новоазовськ у Донецькій області", - зазначив Земцов.

Нагадаємо, за прогнозами ООН, через економічну кризу в Україні зросте кількість наркоманів. Координатор системи ООН в Україні Френсіс О’Доннелл робить невтішний прогноз із цього приводу: "У зв’язку з економічною кризою сотні людей залишились без роботи, вони розчаровуються в життя, їм немає на що сподіватися і багато хто з них починають займатись організованою злочинністю, щоб вижити. І саме вони будуть збільшувати обіг наркотиків в Україні, Білорусії та Молдові".

Читайте також:

ООН: криза спричинить ріст наркоманії в Україні

В аеропорту "Бориспіль" затримали німця з кокаїном

Підполковника СБУ, спійманого на збуті наркотиків, заарештували

В квартирі міліціонера знайшли трамадол

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: