В Україні поменшало на двох "злодіїв в законі"

Співробітники ГУБОЗ МВС України днями екстрадували до Росії одного з найвпливовіших “злодіїв в законі” на прізвисько “Вася-бандит” .

Разом із вказаною особою російським правоохоронцям було передано лідера організованої злочинної групи "Подільські" Едуарда Варданяна (1977 року народження) на прізвисько “Едік”.

Як сказав начальник ГУБОЗ МВС України, обидва перебувають у слідчому ізоляторі Москви, де їм висунуто обвинувачення у скоєнні здирництва на території російської столиці на суму 150 тис. дол.

Як зауважив Бедриківський, вказані "кримінальні авторитети" були затримані в результаті спільної операції ГУБОЗ МВС України і РУБОЗ МВС Росії 7 вересня на одному із пляжів Коктебеля у Криму.

Крім того, встановлено, що, перебуваючи на території України, вони намагалися встановити контроль над одеськими і херсонськими морськими портами, а також чинили спроби перерозподілити сфери впливу в кримінальних колах України.

Зазначимо, злочинець на прізвисько "Вася-бандит" (Ігор Кокунов, 1964 року народження), шість разів відбував покарання за скоєння тяжких злочинів в Росії.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: