В Україні знешкодили банду російських рейдерів

У разі спротиву рейдери викрадали керівників або власників підприємств і вбивали їх.

Працівники УБОЗ спільно з російськими колегами викрили міжнародну злочинну групу, членів якої підозрюють у викраденні та вбивстві Віктора Федорова, власника підприємства "Фіко", яке спеціалізувалося на виготовленні титанової продукції.

Про це 14 травня в Києві повідомив начальник УБОЗ в Київській області Сергій Корніч.

За його словами, в березні цього року до правоохоронних органів звернувся громадянин Федір Федоров з проханням розшукати його брата, який проживав в селі Крюківщина Київської області.

Під час проведення оперативно-розшукових дій оперативники УБОЗ вийшли на міжнародну злочинну організацію з корумпованими зв'язками, учасниками якої є переважно громадяни Росії.

Міліція з'ясувала, що організував групу уродженець Барабінська (Новосибірська область Росії) 1981 року народження, який проживав в Києві.

Діяльність групи була пов'язана із захопленням активів підприємств з мільйонним товарообігом за допомогою рейдерських атак. Учасники цієї групи ретельно вивчали фінансово-господарську діяльність підприємств, охорону, зв'язки, конфліктні ситуації тощо. Потім вони розробляли план і умови реалізації захоплення.

Для легалізації своїх доходів і реалізації товарно-матеріальних цінностей учасники злочинної групи придбали і створили на території України низку підприємств.

Фінансування злочинної організації здійснювалося громадянами Росії. Встановлено, що члени групи визначалися, на якому підприємстві здійснювати рейдерське захоплення, після чого проводилося юридичне оформлення фіктивних документів, які надалі давали змогу розпоряджатися майном і товарно-матеріальними цінностями.

У разі спротиву під час захоплення зловмисники викрадали керівників або власників підприємств і вбивали їх.

Як встановили працівники УБОЗ, з метою захоплення і подальшого ведення фінансово-господарської діяльності підприємства "Фіко" викрали і убили її власника Віктора Федорова.

Тіло підприємця фахівці водолазної служби МЧС України в Київській області знайшли у водоймі поблизу села Циблі Переяслав-Хмельницького району. До тіла була прив’язана 32-кілограмова спортивна гиря.

Крім того, зловмисники напали і на головного бухгалтера цього підприємства, яка одержала важкі тілесні ушкодження.

У квітні поточного року була здійснена спроба рейдерського захоплення підприємства "Фіко", але на заваді стали працівники міліції.

Правоохоронцями затримано 37 громадян України і одного громадянина Росії, які підозрюються в участі у злочинному угрупованні. Четверо учасників і організатор групи арештовані. Відносно членів групи розпочато кримінальну справу по низці статей Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 7 травня МВС України повідомило про викриття організованого злочинного угрупування наркоділків на Чернігівщині.

У злочинців тоді було вилучено 60 кг наркотиків, декілька одиниць зброї, 7 автомобілів. Всього правоохоронці арештовали майна на суму 250 тис. грн та 40 тис. грн. готівкою.

Читайте також:

ТОП-7 рейдерських атак 2008-го року

В Україні формується "п'ята колона" з криміналітету

У Севастополі намагалися захопити судоремонтний завод

Семенюк-Самсоненко: на "Турбоатом" чекає рейдерська атака

ВідеоУБОЗ знешкодив міжнародну злочинну групу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: