Вагітну жертву зґвалтування засудили до 100 ударів батогом

У Саудівській Аравії вагітну жертву групового згвалтування засудили до 100 ударів батогом.

Громадянці Саудівської Аравії суд виніс звинувачувальний вирок після того, як вона була зґвалтована декількома чоловіками. Юристи вважають подію перелюбством і засудили жінку, яка до того ж завагітніла, до покарання батогами і в'язниці.

Окружний суд саудівського міста Джедда засудив 23-річну жертву групового зґвалтування до одного року позбавлення волі і 100 ударів батогом за порушення подружньої вірності, пише газета The Daily Mail.

Призначений тюремний термін засуджена проведе у в'язниці за межами міста. Крім того, незамужня пані, яка зараз знаходиться в "цікавому стані", буде покарана батогом після народження своєї дитини.

Служитель Феміди ухвалив цей суворий вирок після показань постраждалої в суді. За словами підсудної, чиє ім'я не розголошується, на неї напали після того, як вона зайшла в ліфт з незнайомим чоловіком. Саме цей факт і насторожив суддю: за законами незаміжнім жінкам не дозволяється з'являтися в публічних місцях в компанії з чоловіком, якщо він не є родичем своєї супутниці.

Збоченець затягнув її в своє житло в східній частці міста, де і втілив в життя злочинний задум. При цьому в зґвалтуванні також брали участь четверо його друзів. Всю ніч злочинці знущалися над своєю жертвою.

Пізніше жінка виявила, що завагітніла, і вирішила позбавитися від небажаної дитини. Мусульманка відправилася у військовий госпіталь King Fahd і почала просити лікарів зробити їй аборт.

Доктори у відповідь почали допитуватися у пацієнтки про обставини її вагітності. Зрештою жінка зізналася лікарям, що піддалася "насильницькому сексуальному контакту" з чоловіками, що напали на неї. Визнання жертви насильників обернулося судовим розглядом по звинуваченню в порушенні морального етикету.

На сьогоднішній день правова система Саудівської Аравії практикує середньовічні моральні засади і закони. Мешканки мусульманської держави можуть тільки мріяти про можливості феміністок із західних і європейських країн. Місцеві закони до цих пір забороняють мусульманкам навіть управляти транспортним засобом.

Відзначимо, що в 2007 році на суді Саудівської Аравії знався аналогічний випадок. Тоді 19-річна дівчина також була визнана винною у власному зґвалтуванні, оскільки їхала в машині з чоловіком, який не був її родичем. Підсудну засудили до шестимісячного вироку і 200 ударів батогом, і лише втручання короля Саудівської Аравії Абдулли II врятувало засуджену.

Читайте також:
Суд розпочав слухання справи австралійського палія
Чоловік намагався спалити себе прямо в банку
У Росії чоловік вбив подружку через відправлене смс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: