Вбито зятя президента Єгипту

У Лондоні було знайдено мертвим єгипетського мільярдера Ашрафа Марвана, зятя президента Єгипту.

Учора у Лондоні було знайдено мертвим єгипетського мільярдера Ашрафа Марвана, що доводився зятем президентові Єгипту Гамалю Абделю Насеру. 

Тіло Марвана знайшли під вікнами його квартири, розташованої в престижному районі Мейфейр. Спочатку поліція розглядала інцидент як нещасний випадок. Припускалося, що 63-річний Марван розбився, упавши з балкона. Проте згодом представники Скотланд-Ярда оголосили, що обставини загибелі єгиптянина дуже підозрілі і вимагають серйозного розслідування. 

Ашраф Марван серйозно побоювався за своє життя. Три роки тому журналіст "Vanity Fair" Гарольд Блум випустив книгу, у якій розповідалося про арабо-ізраїльську війну 1973 року.

Як стверджує Блум, у той час Марвана було завербовано Моссадом, і він активно постачав Ізраїлю секретні військові відомості. За іншими даними, Ашраф Марван був подвійним агентом, що навмисно дезінформував владу Ізраїлю.

Свій статок Ашраф Марван зробив на торгівлі зброєю, стверджує "The Times". Свого часу йому належали кілька відсотків акцій футбольного клубу Челсі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: