Вбивча тропічна злива

Кількість жертв тропічної зливи в Карачі досягла 43 осіб, близько 200 поранені. Там рушаться стіни, падають дахи, обриваються електропроводи.

Злива

Більше 220 осіб загинуло в пакистанському місті Карачі внаслідок нещасних випадків, спричинених могутньою зливою, яка випала на місто в п’ятницю.

Ще близько 200 осіб отримали поранення. Злива тривала в Карачі більше трьох годин. За цей час у місті трапилося безліч дорожніх аварій та інших подій.

Раніше повідомлялося, що жертвами зливи стало 43 особи. Проте, уже після підбиття перших підсумків природної катастрофи в лікарні було допроваджено тіла ще 185 осіб, котрі загинули від стихійного лиха.

На минулому тижні потужні дощі в інших районах Пакистану вже призвели до раптових затоплень населених пунктів і до загибелі 22 осіб.

Карачі є найбільшим місто Пакистану, його населення становить близько 14,5 млн. осіб, багато з яких живуть у величезних злиднях.

Для величезного міста, розташованого в посушливій зоні, де дощі досить рідкісні, незвичайно могутній тропічний дощ став справжньою катастрофою. Стихія паралізувала електропостачання у низці районів, обриви електропроводів призвели до пожеж, злива, що супроводжується сильним вітром, повалила дерева по всьому місту. Робота громадського транспорту порушена.

Влада Карачі вживає заходів з ліквідації наслідків стихійного лиха.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: