Вбивця школярів у Німеччині застрелився

Поліція вважає, що підліток, який вчинив бойню у школі, застрелив себе сам.

Підліток, що учинив криваву бійню в німецькому місті Вінненден, не був убитий в перестрілці, а сам пустив собі кулю в голову. Ці нові дані передає радіотелекомпанія SWR з посиланням на поліцейські кола.

Спочатку поліція повідомила, що 17-річний Тім К., який 11 лютого убив в будівлі своєї колишньої школи дев'ять учнів і трьох викладачок, а потім під час втечі ще трьох перехожих, був застрелений пізніше в перестрілці з поліцією біля супермаркету у Вендлінгене.

Згідно даним радіотелеканалу, при переслідуванні хлопець був поранений в ногу, а коли під час перестрілки з поліцією біля супермаркету зрозумів, що йому не сховатися, вистрілив собі в голову.

"Результати попереднього розслідування на справжній момент дозволяють припустити, що молода людина наклала на себе руки", - повідомив начальник земельної поліції Баден-Вюртемберга Ервін Хетгер на прес-конференції в місті Вайблінген, районному центрі, до якого відноситься Вінненден.

Як повідомлялося, кількість загиблих у трагедії в німецькому місті Вінненден сягнула 17 людей. Повідомлялося, що хлопець виїхав на машині з міста, зумівши прорвати оточення, і пізніше був убитий в супермаркеті в 40 кілометрах від Віннендена у перестрілці з поліцією.

Читайте також:

Стрілянина у німецькій школі: 17 загиблих

Поліція застрелила вбивцю німецьких школярів

В Алабамі чоловік розстріляв своїх родичів

В США невідомий відкрив стрілянину в церкві
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: