Вчителька 17 років ґвалтувала семирічних дітей у громадських туалетах

46-річна британка, яка була куратором старших класів в одному з коледжів Британії, виявилася "хижим педофілом" - сотні зґвалтувань за 17 років.

У Британії викрили 46-річну респектабельну викладачку, яка виявилася "хижим педофілом" – на її рахунку більше ста ґвалтувань як дівчаток, так і хлопчиків у віці від 4 до 7 років.

Вчителька Керол Кларк постала перед Королівським судом Грейт-Грімсбі в англійському графстві Лінкольншир і вже зізналася у кількох скоєних злочинах. Переважно вона нападала та ґвалтувала дітей у громадських вбиральнях.

За даними слідства, підсудна з 2003 року по квітень 2007 року працювала куратором класу у місцевому коледжі зі старшими класами (її підопічні були не молодші 19-ти років). Вона також давала приватні уроки вдома, навчаючи молодь англійській мові з метою викладання.

Перші відомі поліції випадки зґвалтувань, які скоїла Кларк, відносяться ще до 1992 року, проте довгі 17 років "педофілові у спідниці" вдавалося діяти непоміченим. Її викрили лише у січні 2009 року, коли до поліції звернувся один із психологів, який запідозрив у жінки небезпечні збочення.

"Хижі педофіли (тобто скриті та серійні насильники-жінки), такі як Керол Кларк, зустрічаються рідко", - зауважив сержант Стюарт Ватсон з поліції Хамберсайда. За його даними, із загального числа зґвалтувань дітей лише 5-10% злочинів здійснюється жінками.

Водночас тільки 5% таких жінок діють без чоловіка-спільника. Сама, за даними правоохоронців, діяла і Керол Кларк.

У червні 1992 року Кларк двічі сексуально домагалася до дитини, а в серпні 2008 року тричі зґвалтувала дівчинку. Один акт насильства трапився у громадській вбиральні супермаркету Grimsby's Market Hall, а інші два епізоди – у вбиральнях розважально-оздоровчого центру Woodhall Spa.

Інші 6 кримінальних епізодів Керол Кларк не стала визнавати.

Вчительці-педофілу загрожує значний термін тюремного ув'язнення. Оголошення судового вироку у цій справі призначене на 14 грудня.

Читайте також:

Американка розшукала покинутого 10 років тому сина і зґвалтувала його

Стриптизерка зґвалтувала свідка нареченого на парубоцькій вечірці

У США вчителька зґвалтувала 13-річного школяра 300 разів

В США вчителька зґвалтувала 10-річного учня та його старшого брата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: