Вчителька била 9-річну школярку ногою в живіт, тягаючи її за волосся по підлозі

Вчителька вирішила навчити школярку правил пристойності: схопила дівчинку за волосся і два рази штовхнула дитину ногою в живіт.

У республіці Алтай винесено вирок шкільній викладачці, яка жорстоко побила ученицю молодших класів. Гнів педагога викликало те, що дівчинка посміла заступитися за свою матір.

Як випливає з матеріалів справи, 24 серпня 2010 року у Лідії Коткенової стався конфлікт з ученицею, яка заступилася перед нею за свою матір. У той момент між викладачем і матір'ю йшла словесна перепалка, і вчителька була переконана, що негоже дітям втручатися в розмову дорослих на підвищених тонах.

Повчити дитину правил пристойності викладачка молодших класів вирішила за допомогою грубого насильства. Вона схопила дівчинку двома руками за волосся і сильно смикнула. Постраждала впала на підлогу, а вчителька два рази штовхнула її ногою в живіт.

Винною себе засуджена так і не визнала. Їй інкримінували статтю 116 "нанесення побоїв чи вчинення інших насильницьких дій, завдали фізичного болю".

Зазначимо, що цей злочин не єдиний за останні роки випадок на Алтії, коли педагоги б'ють дітей. Так, в 2010 році під час тихої години у дитячому садку 6-річний хлопчик попросився до туалету. Вихователь у відповідь на прохання дитини двічі вдарила її кулаком в живіт.

У квітні 2010 року між вчителем і учнем 7 класу стався конфлікт. Неповнолітній не реагував на зауваження і, більше того, ображав його нецензурними словами. У відповідь педагог вдарив неповнолітнього кулаком в область лівого вуха і по спині, від чого у потерпілого виявлені тілесні ушкодження у вигляді набряку завушної області.

Найбільш відомий подібний випадок стався у 2005 році. Тоді директор Кош-Агачської середньої школи і депутат сільської ради Володимир Тастанбеков побив учня і "нагодував" його шкарпетками. Сталося це на уроці історії в шостому класі.

Читайте також:

Школяр жбурнув у вчительку партою, переламавши їй ноги

У Росії вдруге за два місяці на очах у школярів побили вчительку

У Криму колишній вчитель фізкультури ґвалтував маленьких хлопчиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: