Вчителька знаходила коханців на сайті знайомств та вбивала їх

34-річна миловидна японка, яка працювала вчителькою, виявилася серійною вбивцею чоловіків.

У Японії заарештували 34-річну вчительку, яка знаходила в інтернеті багатих коханців, просила перерахувати на її рахунок велику суму грошей, а потім вбивала чоловіків. На її рахунку щонайменше шість жертв.

Поліцейські вийшли на вбивцю після того, як було знайдено тіло 41-річного чоловіка, який загинув від чадного газу у власному автомобілі.

Спочатку передбачалося, що він наклав на себе руки традиційним для сучасної Японії способом - в машині знайшли деревне вугілля, що зітліло. Але правоохоронців насторожив той факт, що незадовго до смерті чоловік виглядав абсолютно щасливим та перерахував своїй нареченій декілька мільйонів ієн.

Після проведення розтину з'ясувалося, що у крові загиблого була велика кількість снодійного – тобто, його вбили. Підозри впали на наречену, у неї в квартирі знайшли деревне вугілля, ідентичне тому, яке було на місці трагедії.

34-річна вчителька, ім'я якої не називають на користь слідства, раніше була заарештована за шахрайство. Вона познайомилася на сайті знайомств з двома чоловіками і обібрала їх.

Але миловидна вчителька виявилася ще й серійним вбивцею. На думку поліції, вона несе відповідальність за смерть, як мінімум, шести своїх коханців. Один з них, 80-річний пенсіонер, після того, як зняв з картки велику суму, згорів у власному будинку. У крові загиблого теж було знайдене снодійне.

Жінка діяла за стандартною схемою: знаходила на сайті знайомств підходящих чоловіків, зближувалася з ними, потім скаржилася на проблеми з оплатою за навчання в коледжі, після закінчення якого обіцяла вийти за коханця заміж. Засліплений коханням чоловік сплачував необхідну суму, після чого дівчина його вбивала.

Читайте також:

Вчителька 17 років ґвалтувала семирічних дітей у громадських туалетах

Міліціонер через ревнощі застрелив дівчину і таксиста

Хворий на рак мільйонер застрелив свою дружину

Батьки стрибнули зі скелі, стиснувши в руках рюкзак з мертвим сином

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: