Вдале полювання на педофілів

Французька поліція затримала 310 любителів дитячої порнографії. Дехто з затриманих уже зізнався в тому, що ґвалтував чи домагався дітей у своєму оточенні.

Наручники (Фото: tiga.by)
У Франції файл із 13 дитячими порнографічними знімками викачало 310 чоловік
У Франції в рамках масштабної операції затримано 310 любителів дитячої порнографії, повідомили в головному управлінні національної поліції.

Операція "Веселка", названа за ім'ям італійської організації захисту прав жертв педофілії, проведена в 78 департаментах Франції.

Операція була почата після того, як правозахисники з "Веселки" знайшли в мережі файл із 13 порнографічних фотографій із зображенням дітей. Знімки були розміщені на французькому сервері всесвітньої павутини.

Цей "документ" був викачаний 10 тисяч разів, зокрема, 310 разів - французькими Інтернет-користувачами. Поліція ідентифікувала любителів дитячої порнографії та затримала їх протягом останніх п'яти днів.

Лялька
Більше третини затриманих, а це 132 представники сильної статі, зізналися в тому, що викачували й дивилися порнографічні фото й відео за участю неповнолітніх
"Підозрювані - люди різного соціального статусу - це викладачі, вчителі, програмісти, керівники компаній, військові й робітники. Ми знаходимо їх скрізь, у будь-яких соціальних прошарках," - відзначили в поліції.

За даними джерела в поліції, більше третини затриманих, а це 132 представники сильної статі, зізналися в тому, що викачували й дивилися порнографічні фото й відео за участю неповнолітніх, а деякі підозрювані вже призналися в зґвалтуваннях і сексуальних домаганнях по відношенню до дітей зі свого оточення. Близько 20 чоловік відпущено на свободу.

Згідно зі французьким законодавством, розповсюдження дитячої порнографії карається тюремним ув'язненням до п'яти років і штрафом у 75 тисяч євро. Тим, хто зберігає подібну продукцію, загрожує тюремний строк до двох років і штраф у 30 тисяч євро.

Ні порно!
Тим, хто зберігає продукцію дитячої порноіндустрії, загрожує тюремний строк до двох років і штраф у 30 тисяч євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: