Вибух в Євпаторії може бути терактом

Вибух будинку в Евпаторії, всупереч офіційній версії, може бути терактом.

Вибух будинку в Евпаторії, всупереч офіційній версії, може бути терактом, пише газета "Комсомольська правда в Україні".

Як аргументи видання наводить той факт, що деякі балони з газом в підвалі будівлі знайдені цілими і неушкодженими.

"Один з них, принаймні, цілий. Мабуть, відношення до вибуху він не має", - підтвердив цю інформацію заступник міністра МНС Володимир Антонець.

Нагадаємо, за офіційною версією, вибух стався, через те, що газ із розгерметизованих балонів сконтактував з паливно-мастильними матеріалами.

Крім цього, свідки і колишні військові, які мали справу з вибухівкою, помітили деякі дивності в тому, що відбувся. "За своїми наслідками цей вибух не схожий на дніпропетровський, коли вибухнув газ. Той будинок буквально розвернуло, а цей неначе підкинуло вгору, а потім опустило", - сказав виданню експерт, що попросив не називати своє прізвище.

"Комсомольська правда" також акцентує увагу на тому, що на місці трагедії працюють піротехніки Служби безпеки України, а не МВС.

Видання також пояснює, що могло змусити терористів зробити вибух в цьому будинку. За деякою інформацією, в ньому проживали декілька чеченських сімей, яких евакуювали в Евпаторію після першої чеченської кампанії в середині 90-их років, яка спровокувала декілька вибухів житлових будинків в Москві. Мабуть, вибухом в Евпаторії хтось хотів помститися чеченцям за убитих родичів.

Агентство Інтерфакс повідомило сьогодні про те, що експертна група на чолі з Володимиром Кисельовим виключила версію про несправність газопроводу як причину вибуху.

Нагадаємо, 26 грудня в 17:00 в Евпаторії на вулиці Некрасова, 67, рятувальники МНС завершили всі роботи з розчищання завалів в зруйнованому вибухом будинку. Остаточна кількість загиблих становить 27 осіб, троє з яких - діти. Співробітники МНС врятували 21 людину.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: