Вибухи в Індії

Три вибухи прогриміли в день незалежності Індії від колоніального гніту Британської імперії у північно-східному індійському штаті Ассам.

Три вибухи в середу, 15 серпня, прогриміли в північно-східному індійському штаті Ассам, де орудують сепаратисти, передає Індо-азійська служба новин.

Теракти здійснені в день незалежності Індії від колоніального гніту Британської імперії - на заході штату в округах Дхубрі і Бонгайгаон.

Відомостей про потерпілих та інших подробиць того, що відбулося поки що немає. Місцеві правоохоронні органи з тривогою чекали настання свята, оскільки сепаратисти Об'єднаного фронту звільнення Ассама обіцяли провести цього дня теракти.

Терористи зажадали від місцевих жителів бойкотувати свято, а крамарів не торгувати, але, за повідомленнями, що поступають, їхній заклик не здобув великої підтримки.

Тільки за минулі три дні бойовики ОФЗА, які б'ються проти "індійської колонізації регіону" і за створення незалежної "соціалістичної держави", убили понад 20 хіндімовних робітників місцевих підприємств і членів їхніх сімей. На думку сепаратистів, вони створюють загрозу місцевій самобутності.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: