Від пожеж у Греції загинули вже 16 осіб

Ситуація вийшла з-під контролю в декількох областях країни. Надзвичайна ситуація оголошена в південних областях Мессинія і Лаконія.

Число загиблих в лісових пожежах в Греції досягло 16 чоловік, повідомляють місцеві телеканали.

Шість чоловік загинули в місті Ареополі на півдні Пелопоннесу. Ще щонайменше десять чоловік стали жертвами вогню в містечку Захарос.

Як повідомили в прес-службі глави грецького уряду, прем'єр-міністр Клостас Караманліс терміново перериває передвиборну поїздку по країні і прямує в зону біди на Пелопоннес.

Ситуація вийшла з-під контролю в декількох областях країни. Надзвичайна ситуація оголошена в південних областях Мессинія і Лаконія. Горять схили гірських масивів Парнон і Тайгет, тут евакуйовані жителі декількох сіл. Евакуйовані також жителі міста Ареополіс на півострові Ваб.

Пожежа в Греції
НТВ
В Греції сильні пожежі (Кадр НТВ)
У Ареополісі при невияснених обставинах загинули п'яти чоловік, серед них власники і співробітники готелю. Два трупи поки не пізнані, оскільки сильно пошкоджені вогнем. Шостою жертвою став місцевий пожежник, що помер від серцевого нападу.

Роботи по гасінню пожеж утрудняє шквальний вітер в районі біди, який дозволяє лише обмежене застосування пожежних вертольотів і не дозволяє літакам піднятися в повітря.

У центральній області Аттіка, в афінському передмісті Ельовсин, також виникла крупна пожежа, яка підійшла достатньо близько до нафтових цистерн, розташованих на території нафтоперегінного заводу.

Північні передмістя Афін затягнув дим, пожежа почалася на схилах гори Пентелі, яка в значній мірі вигоріла тиждень тому.

За даними пожежної служби, в цей час в Греції одночасно йдуть близько 120 пожеж.

Десятки тисяч гектарів лісу по всій Греції згоріли цього літа, загинули щонайменше 18 чоловік. Серед особливо потерпілих областей - південь Пелопоннесу, гора Пеліон і особливо Аттіка, де вигоріла значна частина гір, що оточують Афіни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: