Відрахований з медуніверситету китаєць відрубав голову секретарці прямо на кафедрі

Китаєць прийшов уранці на кафедру, убив секретарку, відрізав їй голову, загорнув у пакет і пішов гуляти. Але під час прогулянки голову загубив.

Громадянин Китаю убив і обезголовив співробітницю Першого медичного університету імені Павлова у Санкт-Петербурзі на робочому місці.

Уже встановлено, що вбивцю раніше відрахували з цього вузу. Китайця затримали, коли він розгулював вулицями міста у забрудненому кров'ю одягом. Він зізнався, що убив і розчленував жінку ножем, а голову загорнув у пакет і забрав із собою.

Потім китаєць десь забув "вантаж": не виключено, що голова була залишена в громадському транспорті. Як пояснив затриманий, йому було все одно, кого вбивати, хоч керівника, оскільки комусь із його родичів нібито надали на кафедрі неякісне лікування.

Ця версія зараз перевіряється. На даний момент точно встановлено тільки те, що передбачуваний вбивця з 2004 по 2008 рік навчався в "Першому меді" і був відрахований.
В університеті шоковані подією, але поки не готові коментувати НП. Там лише підкреслили, що це трагічна випадковість - загибла не мала ніякого впливу на навчальні, кадрові чи інші питання у вузі.

Правоохоронці уже знайшли тіло 59-річної жінки-діловода, яка працювала помічником керівника кафедри. Тіло потерпілої було обезголовлено, причому голови в приміщенні не виявилося. Голову до цього часу не знайдено.

Читайте також:

На Луганщині чоловік на очах у дитини відгриз кошеняті голову

Бабуся убила онука-дауна і повісилася поруч

На Хмельниччині жінка відрізала голову сину, якого вважала дияволом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: