Вихователь дитячих ясел зґвалтував 50 малюків перед камерою

27-річний вихователь зґвалтував десятки своїх вихованців. Найстаршим із них не більше чотирьох років.

Педофіл
depolitiezoekt.nl
Педофіл
У Нідерландах працівник дошкільного закладу, зґвалтував 50 дітей. Злочини він знімав на відео і поширював порнографію в інших країнах.

Педофіла затримали. Разом з педофілом затриманий і його співмешканець, який зберігав дитяче порно.

27-річний педофіл працював змінним вихователем в дитячих яслах, а також підробляв нянею.

На роботу вихователем чоловік влаштувався в лютому 2007 року, а в якості бебісіттера злочинець пропонував послуги по Інтернету.

За словами поліції, заарештований причетний до безлічі зґвалтувань, точну кількість яких ще належить уточнити. Поки мова йде про 30-50 жертв, найстаршим з яких виповнилося всього 4 роки.

Головний прокурор Амстердама Герман Болхарі опублікував фотографію обвинуваченого, щоби батьки потерпілих могли впізнати його.

На слід злочинця вийшли американські поліцейські, які звернули увагу дитячу порнографію, яку розповсюджували в США. Як виявилося, ці матеріали для педофілів виготовлялися в Голландії. Це з'ясувалося після того, як одну з жертв опізнали на кадрах голландського телешоу.

Також поліція заарештувала 37-річного співмешканця педофіла, якого звинувачують тільки в зберіганні порнографії.

Нагадаємо, в Україні нещодавно теж розігрався педофільський скандал. У Луганську громадянин Росії знімав на відео оголених неповнолітніх хлопців, а зняте відео – продавав через Інтернет по всьому світу. За кілька років російський гастролер зняв десятки фільмів з роздягненими українськими школярами. Самі герої непристойних фільмів були переконані, що пропагують здоровий спосіб життя. Педофіл пояснив їм, що це – його дипломна робота про "золоту молодь".

Читайте також:

П'яні школярки зґвалтували 12-річну подружку

У Маріуполі педофіл зґвалтував 4-річну дитину: сусіди вийти на крики побоялися

На Миколаївщині троє зґвалтували дівчину брудним віником

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: