Викрито секту педофілів: юристи і вчителі "самовдосконалювалися" в оргіях з дітьми

На Уралі затримано 150 членів секти, де під виглядом "духовного самовдосконалення" розбещували дітей і "вчили" їх правильно займатися сексом. Гуру товариства був лікар-психіатр.

В Оренбурзькій області Росії співробітники ФСБ та прокуратури провели масштабну облаву на членів секти духовного самовдосконалення, яка виявилася бандою педофілів.

150 учасників цього "братства", куди входили навіть викладачі і фінансисти, займалися розбещенням малолітніх дітей. Очолював секту 44-річний колишній лікар-психіатр В'ячеслав Веснін.

Протягом 17 років секта діяла в обласному центрі під вивіскою Оренбурзького міського фонду самовдосконалення. Веснін під приводом надання психологічної допомоги та вирішення особистих проблем зумів залучити до організації більше 150 мешканців Оренбурга. На сайті товариства в Інтернеті зазначено, що фонд "допоможе тим, хто цікавиться питаннями саморозвитку, особистісного і духовного зростання, філософією, психологією, а також містикою і езотерикою".

Тим, що насправді відбувалося у секті, шоковані навіть слідчі ФСБ.

В'ячеслав Веснін ще з медінституту пропагував педофілію і гомосексуалізм. Ті, хто з ним працював, розповідали, що після лікування його пацієнтів доводилося реабілітувати - Веснін ламав людям психіку, вселяючи ідеї сексуального розкріпачення.

Коли він пішов з психіатричної лікарі, то й організував Оренбурзький міський фонд самовдосконалення. Лікар-психотерапевт залучав людей до секти, де різними психологічними вправами і тренінгами впливав на них і пропагував справжні секс-оргії.

Так звані "виїзні секс-сесії" проходили в звичайних школах, будинках культури та дитячих таборах. Організатор секти просто платив за оренду і за закритими дверима влаштовував оргії, де всі "сестри" і "брати" секти займалися сексом і примушували дивитися на це дітей, а також вчили їх, як правильно це робити.

У секті існувало кілька груп. Молодша, до якої входили діти у віці від 3 до 6 років; середня - в ній були діти від 6 до 9 років; і старша - від 14 і до 50 років.

Збори, на яких учні молодших класів і дитсадівці читали нецензурні вірші і дивилися на стриптиз, сектанти знімали на відео. Пізніше, під час обшуку будинку Весніна, було вилучено близько 300 DVD-дисків і кілька мішків відеокасет з оргіями.

"Самі сектанти, близько 110 людей, були затримані на пустирі Соль-Ілецьк, на так званій виїзний шкільної сесії. Під час затримання сектанти були абсолютно голі, лише деякі з них прикривалися майками і руками. Серед них було більше 10 дітей", - розповіли слідчі прокуратури.

В основному до секти входили державні службовці, банківські працівники, вчителі шкіл та інститутів, юристи, співробітники охорони і систем безпеки різних організацій, а також – їхні неповнолітні діти, яких вони приводили з собою.

Зараз встановлюються особи всіх причетних до даної справи, стосовно організатора та ідейного натхненника секти порушено кримінальну справу.

Читайте також:

Російський полковник міліції ґвалтував студенток в гуртожитку академії МВС

У Житомирській області гінеколог зґвалтував пацієнтку

Італійський галерист проводив "творчий експеримент" з тортурами і зґвалтуваннями дітей

Сектанти заморили голодом немовля, вимагаючи від нього казати "амінь"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: