Вітчим забив на смерть 4-річну дівчинку

У Керчі вітчим цілий рік знущався з маленької дівчинки. Виховував, аж поки не вбив.

Вітчим забив на смерть 4-річну дівчинку
У Керчі вітчим жорстоко бив свою падчерку, намагаючись, за його словами, "зробити з неї людину". Рідна мати дівчинки обрала позицію спостеригача. Після чергового побиття 4-річна Настя померла.

Якось уранці вітчим прокинувся з важкого похмілля. Коли побачив, що Настя обмочилася, оскаженів. Від недугу він намагався відвчити дівчинку давно. Методи вибирав найжорстокіші - обливав дитину крижаною водою, одягав у мокре, висмикував з-під дівчинки матрац і залишав спати на голих дошках у кімнаті з відчиненим за будь-якої погоди вікном. 

Спочатку вихователь кілька разів вдарив Настю в область серця, потім довго бив паском і, зрештою, хотів за ногу викинути з ліжка. Лише тоді мати вступилася. Побиття припинилося, але дівчинка більше не вставала з ліжка. Налякані батьки намагалися самі лікувати її – клізмами та народними методами. І самі наклали гіпс на ніжку - вітчим зламав і її. Тільки за тиждень, коли дитина вже не подавала ознак життя, викликали "швидку".

Наступного дня в лікарні, так і не опритомнівши, дитина померла. За висновками експертизи – від крововиливу у легені та розриву серця.

Труну з тілом дівчинки її бабуся забрала до Ярославля. Батьків на похороні не було. У квартирі слідчі не знайшли жодної світлини маленької Насті. Перше і останнє її фото - зроблене правоохоронцями в реанімації. Шансів врятувати дівчинку уже не було.

Слідчі вже передали справу до суду. Обвинувачують обох – чоловіка-звіра та матір дівчинки. Йому загрожує до 12 років ув'язнення за "навмисне заподіяння телесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого". Мати може сісти за статтею "залишення особи у небезпеці, що спричинило важкі наслідки" на 8 років.

Читайте також:

Вагітна дівчина заплатила 150 доларів, щоб її жорстоко побили

Чоловік вистрелив у спину дівчині, що знехтувала його коханням

Родичі забили чоловіка молотком і гантелями за відмову прийняти нову віру

11-річний хлопчик зарізав вітчима, поки той душив його маму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: