Витікання нафти біля берегів Криму ліквідовано

Витікання нафторподуктів із танкеру "Волгонафта" в Керченській протоці ліквідовано. Збитки від аварії підраховуються.

Витікання нафтопродуктів із танкера "Волгонафта" ліквідовано. 

Птахи, постраждалі від мазуту
УНІАН
Розлиття нафтопродуктів поблизу берегів Криму вже призвело до важкого удару по екології.
Такі оперативні дані щодо ліквідації наслідків аварійних ситуацій в Азовсько-Чорноморському басейні, повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу Міністерства транспорту та зв`язку України.
 
Локалізація та ліквідація забруднення проводиться технічними засобами спеціалізованих суден (українських та російських) із застосуванням хімічних препаратів (абсорбентів), призначених для збору нафти з водної поверхні. 

Крім того, сьогодні, 14 листопада, після стабілізації погодних умов поновлено спроби швартування й перекачування залишків вантажу мазуту з кормової частини танкера "Волгонафта-139”. 

Лоцманський бот №57 Керченського порту здійснює обстеження району аварії танкерів "Нахічевань” і "Вольногорск” із метою виявлення ознак витікання нафтопродуктів. На даний час забруднення не виявлені. 

Гідрографічне судно Російської Федерації "Беркут” встановлює точні координати місць затоплення суден.
Гідрографічне судно України „ГС-272” перебуває на місці затоплення танкера "Ковель” і здійснює обстеження району аварії з метою виявлення ознак витікання нафтопродуктів. 

Поки забруднення не виявлені, проте несприятливі погодні умови значно ускладнюють роботу водолазів. 

Також поки не виявлено витікання нафтопродуктів із танкера "Вера Волошина”, проте стан аварійного судна погіршився. 

Не виявлено витікання нафтопродуктів у районі затоплення танкера "Хаш-Ізмаїл”, там продовжують шукати постраждалих. 

В той же час, посол України в РФ Олег Дьомін заявив, що наразі рано говорити про остаточну оцінку збитків, спричинених морськими аваріями поблизу берегів Криму.

"Давати оцінки масштабам катастрофи поки рано, остаточні розміри збитку ще належить оцінити", - сказав дипломат у середу на прес-конференції в Москві, відповідаючи на питання журналістів про те, як в Києві оцінюють розміри збитку, заподіяного Україні в результаті катастрофи. 

Нагадаємо, 11 листопада під час шторму внаслідок розлому навпіл російського танкера ”Волгонафта-139”, який перевозив 3 тисячі 463 тонни мазуту, в море потрапило близько 1 тисячі 200 тонн нафтопродуктів. 

За даними прикордонної застави ”Тузла”, узбережжя Коси Тузла забруднено нафтопродуктами (довжиною близько 6000 метрів і вглиб острова до 300 метрів).
 
Загалом, за даними Державної прикордонної служби України, під час шторму в Керченській протоці й Чорному морі недалеко від кримського узбережжя постраждали 15 суден. 

ВідеоЛіквідація наслідків морських аварій

ВідеоЗбитки від морських аварій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: