Виявлена братська могила жертв заколоту у Бангладеш

Не менше сорока тіл в камуфляжі знайдено в братській могилі на території казарм "Бангладешських стрільців". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Щонайменше сорок тіл знайдено в братській могилі в столиці країни Дакці. У влади є серйозні підстави вважати, що трупи належать офіцерам елітного озброєного підрозділу.

У випадку, якщо підозріння підтвердяться, загальна кількість загиблих в результаті бунту, коли загони "бангладешських стрільців" захопили власний штаб прикордонних військ, досягне 62 людей.

Раніше ще 22 тіла виловлені з річки Буріганга, куди їх скинули бунтівники. В ході заколоту також загинув командувач "Бангладешськими стрілками" генерал-майор Шакиль Ахмед.

Нагадаємо, солдати підняли бунт, вимагаючи підвищення зарплати. Прикордонники увірвалася в будівлю, де в цей час минала нарада командування, що розглядала ситуацію з виплатою військовослужбовцям підвищених грошових виплат. Бунтівники відкрили вогонь по офіцерах, спровокувавши запеклу перестрілку.

Ситуацію в Дакці вдалося привести в норму лише після того, як влада країни пообіцяла не карати солдатів, що збунтувалися, і виконати їх вимоги. Проте, сьогодні Бангладешські війська і спецслужби провели арешти більше двохсот прикордонників, що брали участь в заколоті. За словами представника "Батальйону", багато бунтівників намагалися покинути казарми, переодягнувшись в цивільний одяг. Довкола казарм були організовані блокпости. У пошуках бунтівників військовослужбовці додивляються всі проїжджаючі вантажівки і автобуси.

Читайте також:

У Бангладеш заарештували більше 200 бунтівників

"Бангладешські стрільці" склали зброю

У Бангладеш прикордонники відкрили стрілянину, вимагаючи підвищення зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: