Влада Каліфорнії знайшла одного з паліїв

Влада Каліфорнії оголосила, що одну з пожеж у штаті спричинили дії дитини, яка гралася із сірниками.

Влада Каліфорнії у вівторок оголосила, що їй вдалося встановити причину лісових пожеж, які знищили 21 будинок в окрузі Лос-Анджелес. Палієм виявився хлопчик, який грався із сірниками. 

"Він зізнався, що грав із сірниками та ненавмисно спровокував пожежу", - повідомили представники поліції округу, додавши, що ім'я та вік хлопчика поки не розголошуватимуться. 

Дитина, додали вони, після допиту був відпущена додому. Найближчим часом суд повинен вирішити, які заходи будуть застосовані стосовно дитини або її батьків. 

В окрузі Лос-Анджелес лісові пожежі почалися 21 жовтня і через сильну спеку та вітер швидко розповсюдилися на площу в 38 тисяч акрів. Станом на 30 жовтня більшість пожеж була загашена, залишилося лише 4 невеликих вогнища.

На території Каліфорнії з середини жовтня 2007 року було зареєстровано не менше 14 вогнищ пожеж. Всього вогнем було охоплено більше 60 квадратних миль, знищено не менше 2100 будинків, загинули 14 людей.

Підпал також вважається причиною пожеж у іншій частині Каліфорнії - окрузі Оранж. Там за підозрою в підпалі в розшук був оголошений водій пікапа Ford F-150. 

За інформацію про цю людину оголошена нагорода в 285 тисяч доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: