Власник "Дніпрогазу" сплатить компенсацію

Російський акціонер "Дніпрогазу" 22 жовтня підпише угоду про виплату компенсації постраждалим, а пізніше інвестує в газорозподільчу систему Дніпропетровська.

Вибух газу в Дніпропетровську
УНІАН
Дніпропетровська влада домовилася з власником "Дніпрогазу" про часткове відшкодування збитків постраждалим унаслідок вибуху газу.
Російський акціонер "Дніпрогазу" - холдинг "Комплексные энергетические системы" у понеділок, 22 жовтня, підпише угоду про виплату матеріальної допомоги сім’ям загиблих та постраждалих в результаті вибуху газу у Дніпропетровську.

Як передає УНІАН, про це сьогодні на брифінгу повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Бондар.

За його словами, сьогодні відбулися "важкі, але успішні переговори" з президентом холдингу Михайлом Слободіним, який прибув до Дніпропетровська.

Керівник Дніпропетровщини зауважив, що угоду про порядок виплати допомоги буде остаточно підписано в понеділок. У вівторок російський акціонер розпочне перераховувати кошти на індивідуальні рахунки, відкриті для постраждалих в результаті вибуху, в Ощадбанку. За словами Віктора Бондаря, виплати будуть здійснюватися за вже узгодженою формулою. Російський акціонер "Дніпрогазу" виплатить по 500 тис. грн. на сім’ю кожного загиблого та в цілому ще 20 млн. грн. для всіх постраждалих, сказав Віктор Бондар.

Крім того, російські власники ВАТ "Дніпрогаз" (ЗАТ "Комплексні енергетичні системи") планують інвестувати впродовж найближчих 5-7 років в газорозподільчу систему Дніпропетровська до 250 млн. грн.

Як передає УНІАН, про це сьогодні повідомив журналістам у Дніпропетровську співвласник та президент ЗАТ "Комплексні енергетичні системи" Михайло Слободін.

За його словами, ці кошти будуть направлені на "забезпечення прийнятного рівня надійності систем та їх нормального функціонування". "Ми хочемо, щоб жителі міста не боялися того, що у них є газ в будинках", - зауважив Михайло Слободін.

За його словами, розміри інвестицій прораховані експертами російської компанії. Михайло Слободін уточнив, що приблизно такі ж кошти інвестуються в інші підприємства компанії, зокрема, в Російській Федерації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: