Власник Faina звернувся за допомогою до посла США

Судновласник Faina просить посла США Вільяма Тейлора вплинути на американську громадянку, яка заважає переговорному процесу про виплату викупу.

Власником судна є компанія Waterlux AG.

"Ще кілька тижнів тому в результаті пред'явлення піратським парламентерам переконливих аргументів і обґрунтувань мені вдалося схилити злочинців прийняти реальні суму викупу. Переговори перейшли в завершуючи фазу, і була почата непроста робота за визначенням прийнятних шляхів, каналів і умов звільнення судна і екіпажу. Без яких-небудь повідомлень судновласника, без моїх доручень і повноважень, в переговорний процес з піратами втрутилася громадянка США Мішель Лінн Балларін. Користуючись зв'язками серед лідерів кланів Сомалі, Балларін цинічно і наполегливо почала, і до цих пір намагається, замкнути переговори на собі", - йдеться в листі.

За твердженням судновласника, американка "пропонувала піратам нечувані, нічим і ніким не підтверджені суми викупу, стверджувала про наявність якихось повноважень від владних структур України, а також ВМС США".

"Балларін досягла головного, на жаль, негативного результату - реальний переговорний процес в черговий раз припинений; страждання моряків і їхніх сімей знову продовжаться, а їхні шанси зустріти новорічні і різдвяні свята в теплому домашньому крузі зменшуються", - йдеться в листі.

Судновласник просить посла США Тейлора добитися усунення Балларін від переговорів.

"Я впевнений, що для Вас, як для вищого посадовця США в Україні, долі українських моряків не будуть байдужими, а заходи реагування на викладені вище факти втручання сприятимуть швидкому і успішному звільненню заручників", - заявив власник Faina. 

Як повідомлялося, судно Faina було захоплене піратами біля побережжя Сомалі 25 вересня. На момент нападу на судні знаходився екіпаж у складі 17-ти громадян України, трьох росіян і громадянина Латвії. Капітан судна - росіянин Володимир Колобков - помер від серцевого нападу. На борту судна - 33 танки Т-72, гранатомети, зенітні установки і боєприпаси, які Україна продала Кенії. Судно знаходиться під спостереженням декількох американських кораблів, завдання яких - не допустити вивантаження зброї і техніки на берег. За звільнення Faina потрібно заплатити 3 мільйони доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: