Єдиного вцілілого іммігранта знайшли іспанці

Іспанці виявили біля західного побережжя Африки судно з однією живою людиною і 6 мертвими. Ще 50 осіб пропали без вісти.

Іспанські рибаки виявили біля західного побережжя Африки недалеко від островів Зеленого Мису судно з нелегальними іммігрантами. Про це повідомляє агентство Рейтер з посиланням на заяву міністра внутрішніх справ Іспанії Алфредо Переса Рубалькаби.

За інформацією міністра, човен з нелегальними іммігрантами з Африки в середу виявила іспанська риболовецька шхуна. За словами моряків, на борту судна знаходився один живий і шестеро померлих африканців.

Єдиний живий чоловік, що човен прямував до Іспанії, а коли він відпливав від берегів Африки, на його борту знаходилося 57 людей. Що сталося з цими людьми, він не уточнив.

Відомо, що нелегальні іммігранти часто не витримують важкої подорожі і вмирають, а їх щасливіші попутники викидають тіла за борт. Щороку до Іспанії прибувають тисячі нелегальних іммігрантів, в основному, з країн Африки, а також з Східної Європи і Латинської Америки.

Як правило, нелегалів, що добираються до Іспанії морським шляхом з Марокко і Алжиру, висилають на батьківщину протягом декількох тижнів.

Кількість офіційно проживаючих іммігрантів в Іспанії збільшується. За даними опублікованої в кінці липня доповіді державного Інституту статистики Іспанії, їхня кількість складає 2,03 мільйона людей, приблизно на 7,89% більше, ніж було зафіксовано в липні 2006 року.

У доповіді йдеться, що в 2010 році кожна четверта дитина в Іспанії з'являтиметься в сім'ї іммігрантів, минулого року вже кожна шоста дитина в країні народжувалася у іммігрантки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: