Ющенко не задоволений розслідуванням вибуху в Євпаторії

Віктор Ющенко не задоволений тим, як ведеться слідство у справі про вибух у Євпаторії, заявляє заступник глави Секретаріату президента Роман Безсмертний.


Безсмертний наголосив, що глава держави не задоволений тим, як триває слідство щодо вибуху в Євпаторії. За його словами, слідство загальмувалось на деталях і, вочевидь, не охоплює усі складові проблеми. "Адже є ряд контролюючих організацій, до повноважень яких входять питання перевірки подібних об`єктів. Зрештою, є посадовці, чия бездіяльність, можливо, і є коренем проблеми, а значить, такі надзвичайні події можуть повторитись", - зазначив Безсмертний.

За його словами, за дорученням Ющенка влада забезпечує ліквідацію наслідків вибуху в Євпаторії, який стався 24 грудня. "Йдеться, в першу чергу, про соціальний захист людей, - пояснив Безсмертний. - Держава має подбати про кожного і доки усі постраждалі не отримали належну допомогу, владі не варто заспокоюватись".

"Доручення глави держави щодо забезпечення квартирами постраждалих виконується. Сьогодні головним є питання не виділення коштів, а їх швидке й ефективне використання. Важливо, щоб люди якомога скоріше отримали житло, і не лише на папері, а змогли повноцінно ним користуватись", - зауважив заступник глави Секретаріату.

Мер Євпаторії Андрій Даниленко заявив, що людей переселять у нові квартири "в межах десятих чисел січня". Він розповів, що вже укладено 41 договір, решта 7 людей захотіли отримати грошову компенсацію.

Безсмертний поінформував, що досі в санаторії "Феміда" перебувають 137 мешканців зруйнованого вибухом будинку. З державного бюджету виділено 70 млн. грн. на придбання квартир і надання матеріальної допомоги.

Як повідомляв ТСН.ua, 25 грудня в Євпаторії вибухнув житловий будинок, у результаті загинуло 27 людей. Зараз розглядається три версії трагедії. За підозрою у недбалості, що призвела до вибуху в житловому будинку, затримали трьох людей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: