Ющенко проконтролює, як Тимошенко роздасть житло у Євпаторії

Президент вважає, що цього разу прем'єр не "обіцяє", а поводиться "по-людськи".

Президент тримає на особливому контролі забезпечення до 31 грудня житлом постраждалих в Євпаторії.

Про це повідомив заступник глави Секретаріату президента Роман Безсмертний.

Він нагадав, що вчора під час екстреної поїздки до місця трагедії Ющенко, зокрема, доручив невідкладно вирішити житлове питання.

"Узяті Юлією Тимошенко зобов'язання цього разу не носять характер політичних обіцянок, це вже рівень людський, а тому повинні бути виконані в строк і в повному обсязі. Це питання на особливому контролі президента", - зазначив Безсмертний.

Він додав, що Ющенко доручив губернаторам у терміновому порядку надати допомогу постраждалим у Євпаторії. Тут особливо цінним може бути досвід Дніпропетровської області, яка торік пережила подібну трагедію.

Безсмертний звернув особливу увагу, що вчора відповідні доручення також отримала прокуратура: "За словами Глави держави, цей трагічний урок не повинен залишитися без відповіді. Особливо ретельно необхідно дослідити, що саме відбувалося у підвалі цього будинку, якого характеру велися роботи, врахувавши попередні скарги мешканців будинку. Справа має розслідуватись у найкоротші терміни".

Нагадаємо, ввечері 24 грудня у Євпаторії вибухнув житловий будинок. За останніми даними загинули 27 людей.

Попередня причина трагедії – вибух балонів з киснем і ацетиленом, які знаходилися в підвалі будівлі, де розташований ЖЕК.

У зв’язку з трагедією президент оголосив сьогодні день жалоби.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: