Ющенко: Трагедія в Донецьку - виклик владі

У Донецьку президент відкрив засідання комісії з розслідування причин аварії на шахті ім. Засядька.

У Донецьку під головуванням президента України Віктора Ющенка відкрилося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Як повідомляє прес-служба глави держави, головна тема засідання – розслідування причин та ліквідація наслідків аварії на донецькій шахті імені Засядька. 

"Трагедія у Донецьку є черговим викликом не тільки для вугільної промисловості України, але й для всієї державної влади", – підкреслив Ющенко. "Я переконаний, всі політики повинні продемонструвати тут державну політику. Це є велика трагедія, з неї ми повинні вийти з відповідними уроками", – сказав президент. 

Глава держави закликав присутніх якнайшвидше ліквідувати наслідки трагедії, що сталася 18 листопада на шахті імені Засядька, й надати максимальну допомогу родинам постраждалих. 

Він наголосив, що питання безпеки шахтарів має перебувати в центрі уваги. "Безпека тих, хто сьогодні йде в забій, понад усе", – підкреслив президент. 

Окрім того, Ющенко закликав Міністерство вугільної промисловості України виробити чіткий план дій стосовно реорганізації вугільної галузі на 2008 рік, зокрема, заходи щодо безпечного ведення гірничих робіт.
 

Віктор Ющенко
Офіційний сайт Президента України
Віктор Ющенко на шахті імені Засядька в Донецьку. Понеділок, 19 листопада 2007 року.
Одразу після прибуття до Донецька глава держави оглянув місце трагедії та ознайомився з ходом рятувальних робіт, що тривають. 

Нагадаємо, в ніч на неділю, 18 листопада, на шахті імені Засядька в Донецьку стався вибух метано-повітряної суміші. На момент події на шахті знаходилися 457 гірників. 

За останніми повідомленнями, загинуло 77 людей, доля 30 гірників невідома. 357 гірників підняті на поверхню, з них 28 госпіталізовані.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: