Ющенко вимагає розібратися з аварією на шахті

Президент висловив співчуття рідним і близьким загиблих на шахті імені Засядька. У понеділок він поїде до Донецька.

Президент України Віктор Ющенко висловив співчуття рідним та близьким гірників, що загинули та постраждали під час вибуху на шахті імені О.Ф. Засядька в Донецьку 18 листопада, а також трудовому колективу підприємства.

Віктор Ющенко
Офіційний сайт Президента України
Віктор Ющенко.
"З болем у серці дізнався про трагедію на орендному підприємстві "Шахта імені О.Ф.Засядька", внаслідок якої загинули, а також були тяжко травмовані люди. Сумую і вболіваю разом з усією Україною. Прошу прийняти мої щирі співчуття та побажання одужати постраждалим", – відзначається в листі глави держави, повідомляє офіційний сайт президента.

Ющенко також звернувся до прем'єр-міністра України Віктора Януковича з листом, в якому наголосив на необхідності невідкладного утворення урядової комісії для розслідування причин аварії на шахті імені Засядька в Донецьку.

За результатами проведеного розслідування мають бути вжиті передбачені законом заходи щодо притягнення винних осіб до відповідальності, наголосив глава держави.

Ющенко відзначає необхідність розробки та затвердження комплексного плану з ліквідації наслідків аварії та виділення коштів для матеріальної допомоги родинам загиблих шахтарів та постраждалим.

"Звертаю вашу увагу на недостатні зусилля уряду в реорганізації вугільної галузі, зокрема в частині здійснення заходів щодо безпечного ведення гірничих робіт. Про проведену роботу прошу доповісти особисто у тижневий термін», – наголошується у листі Глави держави до керівника Кабінету міністрів.

Президент також доручив голові Донецької облдержадміністрації Володимиру Логвиненку мобілізувати всі необхідні матеріальні і фінансові ресурси та вжити невідкладних організаційних заходів щодо надання всієї необхідної допомоги сім'ям загиблих шахтарів та постраждалим внаслідок аварії. 

У понеділок, 19 листопада, Ющенко здійснить робочу поїздку до Донецької області.

Головна мета поїздки – ознайомлення з ходом ліквідації наслідків аварії на шахті імені Засядька. Планується, що президент проведе нараду щодо подолання наслідків трагедії та надання допомоги сім'ям загиблих та постраждалих. 

Мова також піде про реорганізацію вугільної галузі, зокрема заходи щодо безпечного ведення гірничих робіт, повідомляє офіційний сайт президента. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: