Ющенко задоволений діями Тимошенко в Євпаторії

Віктор Ющенко високо оцінив дії уряду в організації робіт з ліквідації наслідків вибуху житлового будинку в Євпаторії.


Про це президент сказав після того, як разом з прем`єр-міністром ознайомився з ходом рятувальних робіт на місці трагедії, а також поспілкувався з мешканцями будинку, в якому стався вибух.

Ющенко зазначив, що перший звіт з надзвичайної події від МНС був уже о 23.00 вчора, 24 грудня, і з цього ж моменту розпочалася повномасштабна операція з ліквідації наслідків вибуху.

Ющенко зазначив, що люди врятовані саме завдяки зусиллям тих, хто займався організацією і проведенням рятувальних робіт. "Як ви бачите, тут усе потрібно через руки передати, тут мало що можна зробити технікою, тому задіяно понад 600 чоловік (рятувальників). Як ви бачите, людей достатньо, резерви стоять на під`їзді і технічні, і транспортні, і я б сказав, що високу оцінку заслуговують ті, хто відреагував. Уряд – за те, що вирішив усі формальні питання, які стосуються проплат, компенсацій", - сказав Ющенко.

Він також висловив сподівання, що до кінця сьогоднішнього дня будуть остаточно з`ясовані причини вибуху.

Нагадаємо, від вибуху в житловому будинку Євпаторії загинуло 18 людей. Близько 60 людей досі залишаються під завалами. За попередньою версією причиною трагедії став вибух балонів з киснем і ацетиленом, які знаходилися в підвалі будівлі, де розташований місцевий ЖЕК.

Ющенко запевнив, що люди отримають нове житло. Тимошенко пообіцяла, що сім'ї загиблих отримають по 100 тисяч гривень компенсації. Також відкрито банківський рахунок, куди можна переказати гроші для допомоги постраждалим.


ВідеоЮщенко задоволений діями Тимошенко в Євпаторії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: