Ющенко зустрівся з власником "Дніпрогазу"

Президент України Віктор Ющенко обговорив із російським бізнесменом Віктором Вексельбергом питання виплати компенсацій.

Президент України Віктор Ющенко обговорив із російським бізнесменом Віктором Вексельбергом питання виплати компенсацій жертвам вибуху побутового газу в Дніпропетровську.

Як повідомляє прес-служба глави держави, зустріч у Секретаріаті Президента відбулася за ініціативи Вексельберга. (ВАТ "Дніпрогаз" входить до холдингу "Газекс", афільованого російською компанією "Ренова" Вексельберга).

Президент України наголосив, що тримає на особистому контролі всі питання, пов’язані з трагедією.

Глава держави звернувся до Вексельберга з проханням звітувати про ситуацію щодо відшкодування збитків. Також Ющенко порушив питання відносно відновлення газопостачання в житловому масиві Перемога, де сталися вибухи.

У свою чергу Вексельберг гарантував, що постраждалим від трагедії у Дніпропетровську буде забезпечено виплату компенсацій по 500 тис. грн. незалежно від результатів та термінів розслідування причин.

Вибух побутового газу в 10-поверховому будинку № 127 по вулиці Мандриківській у Дніпропетровську стався 13 жовтня. Попередня причина вибуху - різке підвищення тиску газу в мережі. Внаслідок вибуху газу загинули 23 особи.

ВідеоЮщенко зустрівся з Вексельбергом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: