З початку 2009 року в Мексиці арештовано 269 наркоторговців

Менш ніж за місяць мексиканські військовослужбовці заарештували 269 наркоторговців і конфіскували 37 тон марихуани. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

В ході спецоперацій, проведених підрозділами мексиканської армії було заарештовано 269 наркоторговців і конфіскували 37 тон маріхуани, а також вилучено 554 одиниць зброї, 200 автомобілів, один легкомоторний літак, два морські судна, а також конфісковано близько 85 тисяч доларів США.

В рамках операції, яка направлена на припинення незаконного обігу наркотиків, було знищено 28 підпільних злітних смуг і більше 200 гектар посівів маріхуани.

Не дивлячись на оголошену президентом Мексики війну наркоторгівцям, корупція і злочини у сфері наркоторгівлі досягли в Мексиці жахливих розмахів. Торік від рук представників організованих злочинних груп і наркомафії в країні загинули бідьше п'яти тисяч людей.

Нагадаємо, що Мексика є основною базою для перевезення наркотиків з країн Латинської Америки в США. За оцінками експертів, щороку через територію цієї країни проходить наркотиків на суму 14 мільярдів доларів.

Читайте також:

Директор фонду соціальної реабілітації продавав наркоманам трамадол

З королев краси у наркомафію

У Мексиці вбили 13 підлітків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: