З України депортовано грузинського "злодія в законі"

Правоохоронці депортували з аеропорту "Бориспіль" рейсовим літаком до Грузії громадянина цієї країни Заза Джумберовича Шарикадзе, відомого у кримінальних колах на прізвисько "Суліко".

Його було затримано напередодні у Сумах в результаті спецоперації українських та російських правоохоронців. Зарічний районний суд міста Суми ухвалив рішення про видворення "Суліко" з території України до Грузії із забороною в’їзду терміном на 5 років.

За даними оперативників, уродженець Сухумі прибув в Україну для перерозподілу сфер кримінального впливу.
За інформацією російських правоохоронців, "Суліко" є племінником свого часу впливового ”злодія в законі” Омарова Шарікадзе (Омара Тбіліського), що помер в Москві в 2003 році. ”Суліко” був ”коронований” в Москві в 1997 році при активному сприянні його дядька і братів Мікеладзе - Мамуки і Джемо, також ”злодіїв в законі”, що успадкували ”злодійську” корону від свого батька Джемала Мікеладзе на прізвисько ”Арсен” .

У Москві "Суліко" контролював діяльність грузинських злочинних угруповань, які займалася крадіжками автомобілів, - так звані "крадії-барсеточники", а також очолював злочинну групу, що спеціалізувалася на розбійних нападах та пограбуваннях. В 2003 та 2007 роках "Суліко" затримували працівники спецпідрозділу БОЗ РФ за причетність до незаконного обігу важких наркотиків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: