За метання м'ячів з наркотиками арештовано 12 осіб

Родичі та друзі в'язнів переправляли їм наркотики з допомогою тенісних м`ячів.

За метання м'ячів з наркотиками арештовано 12 осіб
За метання м'ячів з наркотиками арештовано 12 осіб
Щонайменше 12 осіб були арештовані в Новому Орлеані за передачу захованих у тенісних м'ячах наркотиків до в'язниці.

Родичі та друзі в'язнів розрізали м'ячі, вкладали всередину порошки і таблетки, а потім перекидали їх через тюремну стіну. М'ячі потрапляли у двір, куди засуджених виводили на прогулянку. Як стверджують в адміністрації тюрми, охороні вдалося перехопити велику частину наркотиків.

Місцевий шериф розповів, що арешти стали можливі завдяки проникненню поліцейських в ряди правопорушників ззовні в'язниці. Переправляти заборонені речовини за тюремну огорожу їм стало простіше після того, як у в'язниці почалась реконструкція, в ході якої були знесені деякі прилеглі до стіни будівлі.

Реконструкція триватиме близько двох років. Планується, що огорожа буде надбудована, щоб виключити можливість нелегально переправляти у в'язницю товари та наркотики. Тим часом охорону у виправній установі буде посилено, пообіцяв шериф.

Нагадаємо, учені з Центру тюремних досліджень при Королівському коледжі в Лондоні підрахували, що у в'язницях США знаходиться чверть ув’язнених планети.

На думку дослідників, таке становище виникло через те, що в США людину можуть посадити у в'язницю за злочини, які в інших країнах майже ніколи не караються позбавленням волі.

Втім, експерти вважають, що високий рівень злочинності також робить вплив на ситуацію. Крім того, приносить свої плоди посилення боротьби з наркотиками. Якщо в 1980 році за злочини, пов'язані з наркотиками, у в'язницях США сиділо 40 тисяч осіб, то зараз - майже півмільйона.
 

Читайте також:

Ющенко зробив тюрму національним меморіалом

Будні бобруйських в’язнів

Банда грузинів на Донеччині калічила та грабувала дівчат

У криворізькому пологовому будинку торгували життям новонароджених
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: