За вбивство бізнесмена звільнили 15 міліціонерів

Родичі переконані, ніяких слідчих дій не було, а міліціонери з Черкащини просто по-звірячому побили комерсанта в лісі.

В українському управлінні по боротьбі з організованою злочинністю (УБОЗ) відбулися масові звільнення після загадкової смерті затриманого комерсанта. За версією розпочатого розслідування, чоловіка жорстоко побили.

Працівники Уманського УБОЗ можуть бути причетними до вбивства приватного підприємця, якого поховали 18 квітня. До теперішнього часу з правоохоронних органів звільнено 15 співробітників, відносно яких ведеться розслідування.

За даними розслідування, підприємець Олег Пархоменко помер місяць тому під час слідчих дій. Бізнесмена і двох його приятелів затримали під Києвом працівники Уманського УБОЗ. Їх привезли до Умані і протизаконно кинули за грати, вважають родичі і адвокат загиблого.
За вироком суду вони отримали 10 діб адміністративного арешту за нецензурну лайку в суспільному місці.

Покарання Пархоменко відбував в місцевому ізоляторі.
"Він ні на що не скаржився, - говорить вдова бізнесмена Людмила Пархоменко. - Він говорить: все нормально. Тільки холодно і води він ще попросив". За день до передбачуваного звільнення чоловіка забрали на якісь слідчі дії. "Згідно рапорту співробітників УБОЗ, його відправили на проведення слідчих дій", - говорить юрист Марина Татаркина. Проте до Христиновського відділу в Монастирищі, де і повинні були проводити незрозумілі слідчі дії, Пархоменко не довезли.

Тіло Олега з бійками і скандалами забирали з моргу наступного дня. Близькі говорять, що міліціонери не хотіли віддавати труп, тому що на ньому сліди побиття.
Родичі переконані, ніяких слідчих дій не було, а міліціонери просто звірячо побили комерсанта в лісі.

"Півтори години його десь возили, - говорить родичка загиблого Лариса. - Возили однозначно в якийсь ліс і там його вбивали. Вбивали дуже жорстоко". Після того, як злочинці в погонах зрозуміли, що зробили вбивство, вони повернулися в Монастирище, викинули там тіло жертви і тільки потім викликали "швидку".

До початку перевірок і внутрішнього розслідування міліціонери стверджували, що чоловік помер випадково. Мовляв, по дорозі йому стало погано, і він просився вийти з машини.

"Коли людині стало погано, то немає на тілі синяків, - продовжує Лариса. - А у Олега були синяки на руках, він був весь у пилюці. Весь в траві. Йому відбили всі внутрішні органи, у нього був зламаний ніс". Серед явних пошкоджень жінка назвала також посинілу від ударів голову потерпілого, причому вона була "вся в землі".

"У таких випадках не можна сказати, що людині стало погано, і він просився вийти", - завяила Лариса.
Коли Олега поховали, рідні почали боротися за правду. Зверталися в різні інстанції і ЗМІ. І лише після внутрішнього розслідування офіційні особи вимушені були визнати, що працівники Уманського УБОЗ порушили закон.

Олег Пархоменко був приватним підприємцем. "Ремонтував вантажівки. Закон не порушував", - переконані родичі. Близькі додають, що підстав затримувати Пархоменко не було. Та і кримінальної справи проти нього не порушували.

"Є всі ознаки того, що, дійсно, працівники міліції порушили закон, - говорить керівник Служби внутрішньої безпеки Василь Слободяник. - Зараз матеріали знаходяться в прокуратурі".

Поки кримінальна справа відносно співробітників міліційного спецназу не збуджена. Але Слободяник упевнений, що це буде зроблено найближчим часом. Наказ про звільнення 15 вартових правопорядку підписав міністр внутрішніх справ.

Нагадаємо, в Умані 18 квітня відбулися похорони Олега Пархоменка. Невдовзі після затримання місцевими УБОЗівцями за лайку, він помер просто обабіч дороги. Тіло покійного було вкрито численними синцями. Доказом того є фото і відеозапис. Аби зафіксувати докази міліційного звірства, рідним довелося штурмувати морг.

Читайте також:

В Умані поховали підприємця, у вбивстві якого підозрюють міліцію

Троє міліціонерів зґвалтували затриманого гумовою палицею

Рівненська міліція катувала чоловіка, щоб отримати зізнання

Донецька міліція побила адвоката-пенсіонера

Міліціонер-педофіл 10 років безкарно ґвалтував дітей

Міліціонер відрізав юнакові голову за 12 гривень

ВідеоВинні у вбивстві бізнесмена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: