За вбивство однокласника житомирський школяр отримав 4 роки в'язниці

У Житомирі завершився судовий розгляд гучного вбивства: більш ніж 1,5 роки тому підлітки забили до смерті однокласника просто у шкільному подвір'ї.

Через півтора роки після вбивства 13-річного підлітка просто у подвір'ї однієї зі шкіл Житомира суд виніс вирок винним у його смерті. Одного з учасників подій засудили до 4 років позбавлення волі, іншому інкримінували хуліганство і звільнили за амністією.

У день оголошення вироку до судової зали журналістів не пустили, хоч процес був відкритим. Вирок суду приголомшив навіть представника державного обвинувачення. За словами районного прокурора, суддя перекваліфікувала дії підсудного з умисного вбивства на тяжкі тілесні ушкодження, що призвели до смерті. Відтак строк покарання зменшився із семи до чотирьох років позбавлення волі. Хоча, за словами прокурора, в діях підсудного вбачались ознаки навмисного вбивства.

"Покарання має бути більш суворим, і як представник державного обвинувачування я пропонував міру покарання у межах семи років, тобто мінімальний рівень, враховуючи вік підсудного, враховуючи обставини злочину. А з такою мірою покарання я не погоджуюся", - зазначив представник державного обвинувачення, прокурор Богунського району Юрій Сарапійчук.

Натомість адвокат хлопця стверджує, що той допомагав слідству і кається у скоєному. "У його діях не було наміру скоєння вбивства. А був намір, спрямований на нанесення пошкоджень, від яких наступила смерть", - заявив юрист.

Мати загиблого школяра розповіла, що справу ледве дотягнули до кінця суду – слідство постійно затримувалося. Крім того, за фактом убивства учня у школі порушено ще одну кримінальну справу проти директора школи, яка навмисно приховувала факт бійки між учнями і видавала усе як нещасний випадок. У цій кримінальній справі слідство не просунулося ні на крок через хворобу тепер уже колишнього директора.

Вбивство у житомирській школі: дізнайтеся про справу більше з відеосюжету ТСН.

Читайте також:

Підліток застрелив дівчинку за те, що його не пустили на вечірку

Студентка-емо повісилась, заповівши батькам продати тіло на органи

Батько запоров сина на смерть через звинувачення вчительки

Школяр облив однокласника спиртним та підпалив

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: