За вбивство учня вчителю дали шість років в'язниці

У Єгипті вчитель до смерті забив учня, "навчаючи його дисципліні". Деталі - на відео (без коментарів. Reuters).

У Єгипті суд засудив вчителя, що забив на смерть учня за невиконану домашню роботу, до шести років в'язниці, повідомила BBC.

Інцидент стався в жовтні в початковій школі Александрії. Вчитель математики, 23-річний Хайтам Набив Абдельхамід (Haitham Nabeel Abdelhamid), під час уроку вивів 11-річного Іслама Амра Бадра (Islam Amr Badr) з класу і почав бити по животу. Хлопчик пізніше помер в лікарні. У нього були переламані ребра.

Суд визнав вчителя винним у вбивстві. Абдельхамід під час процесу заявив, що не хотів заподіювати шкоди учню, він тільки хотів "навчити його дисципліні". Адвокат вчителя наполягав, що його підзахисний не порушував закону, оскільки в єгипетських школах дозволені тілесні покарання.

Як відзначають спостерігачі, ця справа викликала величезний резонанс в єгипетському суспільстві і привернула увагу до давніх проблем національної системи освіти, а саме до браку кваліфікованих шкільних вчителів. Через це у тих, хто працює, величезне навантаження: в середньому, в одному класі вчаться від 60 до 100 учнів.

Батько загиблої дитини Амр Бадр Ібрагим (Amr Badr Ibrahim) заявив, що на лаві підсудних також повинен був виявитися міністр утворення Єгипту: "Як він міг допустити, щоб така недосвідчена молода людина учила дітей?"


ВідеоВчитель до смерті забив учня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: