Заарештовано засновника сайту самогубців

У Японії арештований чоловік, який підозрюється в створенні сайту для самогубців і вбивстві дівчини, що звернулася до нього.

сайт
Заарештовано засновника сайту самогубців
У Японії арештований чоловік, який підозрюється в створенні сайту для самогубців і вбивстві дівчини, що звернулася до нього, повідомляє РИА "Новости з посиланням на поліцейське управління префектури Тіба.

Як встановило слідство, 21-річна Саяка Нісідзава залишила запис на сайті для мобільних телефонів, який був створений 33-річним Кадзунарі Сайто. Сторінка була призначена для тих, хто замислюється про самогубство.

У своєму повідомленні дівчина попросила допомогти їй розлучитися з життям. Двоє домовилися про зустріч. Через тиждень опісля після появи запису підозрюваний приїхав додому до Нісідзави, приспав її за допомогою снодійного, після чого надів на голову дівчини поліетиленовий пакет і дочекався, поки жертва задихнеться. Це відбулося в квітні 2007 року.

Поліція підозрює, що ця послуга була надана не безкоштовно. За два дні до вбивства на рахунок Сайто з рахунку загиблою було перераховано 200 тисяч ієн (близько 1740 доларів).

Підозрюваний не заперечує своєї провини.

У японському сегменті Інтернету існує немало сайтів, де люди обговорюють тему самогубства. Нерідкі випадки, коли, познайомившись в мережі, охочі накласти на себе руки домовляються про колективне самогубство.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: