Захміліла матуся камінням забила 3-річного сина, бо він "зіпсував їй всю кров"

Жінка схопила дитину за шию і почала бити каменем по голові. Після тридцятишести ударів малюк помер на місці.

32-річна мати до смерті забила свого 3-х річного сина. Звіряче вбивство відбулося в центрі російського міста Петровськ-Забайкальський 18 жовтня 2010, близько 22.00.

Розслідування вбивства тривало майже півроку. Тепер жінка постане перед судом. Їй загрожує довічне тюремне ув'язнення.

Охміліла матуся разом з сином знаходилася в будівлі залізничного вокзалу міста Петровськ-Забайкальський. Малюк вередував і плакав. Розлючена мати виволокла хлопчика на вулицю і відвела в навколишній парк.

Переконавшись, що нікого немає поблизу, жінка схопила дитину за шию і почала бити каменем по голові. Усього таких ударів було 36. Дитина померла на місці.

Жінку затримали мешканки Петровську-Забайкальському, до яких вона звернулася з проханням закурити. Городянки побачили на землі тільце маленького хлопчика, у якого вся голова була в крові. Вони і викликали наряд міліції.

При затриманні мати-вбивця прокоментувала свої дії так: "Він мені всю кров зіпсував".
У період слідства на питання: "Що вона далі збиралася робити?" жінка відповіла, що хотіла викликати швидку, однак слідчі в цю версію не вірять.

У період слідства з показань людей було встановлено, що дитина була здорова як морально, так і фізично. Також проводилася психіатрична експертиза, згідно з якою жінка визнана повністю осудною, сильно п'яною вона на момент вчинення злочину теж не була.

Крім загиблого хлопчика, обвинувачена має ще 15-річну дочку. Дівчинку виховує рідна тітка.
Обвинувачена приїхала в місто в надії на краще життя. Спочатку знімала житло, а потім, разом з сином подалася бродяжити.

Читайте також:

Молода мати отруїла 5-місячну доньку алкоголем, щоб піти на дискотеку

Батько жорстоко катував 6-річну дочку, вважаючи її нерідною

На Миколаївщині п'яний батько уві сні задушив тримісячну доньку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: