Заради розваги син розчленував матір

Тіло матері синові довелося відносити до річки аж два рази - сумка, в яку складав останки, була занадто важкою.

У селі Орловщина Дніпропетровської області син убив і розчленував свою матір, бо вона не давала йому грошей на розваги.

37-річний чоловік, інвалід ІІ групи, ніде не працював, своїх грошей не мав, пенсію забирала матір. Вдома сидіти йому було скучно. Тому почав вимагати грошей, щоб піти погуляти.

Син з матір'ю почали сваритися, а потім битися. Під час конфлікту чоловік впав, під руку йому попався молоток. Він наніс удар матері в голову. Вбивця розповідає, що жінка не чинила опір, одразу впала. Син завдав ще кілька ударів, доки матір не перестала подавати ознаки життя.

Після цього син відтягнув тіло матері у ванну, взяв у сараї сокиру, в кухні ніж і розчленував жінку. Після спалив всі речі, забризкані кров'ю - свій одяг, піжаму матері, ковдру.

Розрубане тіло пролежало у ванній ще добу. Вбивця не знав, куди подіти останки матері, потім вирішив просто викинути їх. Він поскидав частини тіла в господарську сумку і пізно ввечері в дві ходки виніс матір на берег і викинув у річку.

Саме там жителі села і виявили розрубане на шматки тіло жінки. Від тіла були відрубані руки, ноги, голова, а сам тулуб розділений на частини.

За фактом вбивства порушено кримінальну справу. За підсумками медичного висновку суд визначить, яким буде покарання - 15 років тюрми або примусове лікування в психіатричній клініці.

Нагадаємо, що схоже вбивство сталося нещодавно на Донбасі. Син убив матір молотком, бо вона відмовила йому в 10 грн. Потім загорнув у целофан, щоб не забруднити квартиру, й пішов пити.

Читайте також:

На Донбасі жінка на смерть забила колишнього чоловіка табуретом

Наркоман розчленував глухоніму дівчину на романтичному побаченні

Через 30 років знайдено маніяка, який катував жінок для посмертної фотосесії

На Донбасі син убив матір молотком і тиждень пив поряд з її тілом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: