Заступника голови господарського суду впіймали на хабарі

Заступника голови господарського суду Сумської області звинувачують у хабарництві.

Сумська обласна прокуратура порушила кримінальну справу проти заступника голови господарського суду Сумської області за отримання хабара.

Як встановили оперативники УБОЗ, заступник голови господарського суду у власному службовому кабінеті отримав від арбітражного керуючого хабар в розмірі 1,5 тис. грн. за сприяння у вирішенні питання по цивільній справі, яка знаходилась у провадженні господарського суду. Потім 1 тис. грн. була передана безпосередньо судді, який вів справу про визнання ТОВ банкрутом, щоб досягти визнання цього керуючого ліквідатором товариства.

Щодо цього судді госпсуду Сумської області також порушено кримінальну справу за хабарництво.

Під час подальшого розслідування кримінальної справи оперативники УБОЗ встановили, що син заступника голови господарського суду передав 60 тис. дол. через посередника керівнику департаменту по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією однієї із Всеукраїнських громадських організацій за вирішення питання в правоохоронних органах про не притягнення його батька до кримінальної відповідальності.

За матеріалами УБОЗ, прокуратура порушила кримінальну справу щодо сина судді за дачу хабара.

Нагадаємо, останній гучний скандал із хабарництвом пов'язаний з ім'ям львівського судді Ігора Зварича. У його кабінеті знайшли 1 млн. дол. та 2 млн. грн., а також нотатки, в яких записано, які судові рішення замовлено. Зараз Ігор Зварич зхнаходиться у розшуку.

Читайте також:
Зварич влаштовував оргії та знімав порно в робочому кабінеті
Міліція перехопила понад 90 млн. грн. хабарів
Миколаївського суддю арештували за хабарі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: