Затонуле судно ігнорувало вказівки порту

Капітан грузинського суховантажу "Хадж-Ізмаїл", що затонув 11 листопада, не виконав рекомендації Севастопольського морського порту.

Капітан грузинського суховантажу "Хадж-Ізмаїл", що затонув 11 листопада біля входу до Козачої бухти Севастополя, не виконав рекомендації Севастопольського морського порту, повідомив агенції "РИА Новости" голова міської адміністрації Севастополя Сергій Куніцин.

"Адміністрація порту порекомендувала сухогрузові вийти у відкрите море і там лягти в дрейф на час шторму. Таке саме судно, теж грузинське, успішно виконавши рекомендації, перечекало шторм у морі", - розповів він.

Океанічний сухогруз "Хадж-Ізмаїл", що перевозив 6 тисяч тонн металу з Маріуполя до Сирії, затонув у ніч на 11 листопада під час сильного шторму. З 17 членів екіпажу двох було врятовано, інші числяться зниклими безвісти.

"Капітан і команда "Хадж-Ізмаїла" не пішли (у відкрите море) - вочевидь, злякалися хвиль, - вважає Куніцин.

"Вони не могли увійти до порту - їх би просто розбило. У чотирьох милях від берега "Хадж-Ізмаїл" почав здійснювати маневр і потрапив боком під величезну хвилю. Від удару, мабуть, метал в трюмі змістився і судно розкололося навпіл. Через півтори години на березі знайшли двох уцілілих моряків," - розповів він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: