Затримали керівника "Еліта-центру"

У Санкт-Петербурзі на вимогу Інтерполу затримали одного з керівників групи компаній "Еліта-Центр" - Олександра Волконського.

Еліта-центр
УНІАН
Юрій Луценко та його оточення обіцяють довести до кінця справу "Еліта-центру".
У Санкт-Петербурзі затримали одного з керівників групи компаній "Еліта-Центр" - Олександра Волконського на вимогу Інтерполу.

Зараз українським правоохоронцям треба встановити, чи справді це та людина, про яку йдеться в запиті. Адже за час переховування слідча група отримувала інформацію, що Волконський неодноразово змінював зовнішність і робив пластичні операції. Після цього правоохоронці доправлять його до України і передадуть своїм колегам із Генпрокуратури, які розслідують цю грандіозну будівельну аферу. 

Міністерство внутрішніх справ вже отримало підтвердження щодо затримання на території Росії Олександра Волконського, причетного до афери "Еліта-Центр". Про це повідомив виконувач обов’язків голови МВС Михайло Корнієнко. 

При цьому він підтвердив, що затриманий неодноразово змінював зовнішність і документи, однак це не завадило правоохоронцям його затримати. "Ми вже отримали підтвердження про те, що це він", - сказав Корнієнко.
Тепер, за його словами, вирішується питання екстрадиції затриманого, процедура якої, "як правило, складає від 2 до 4 місяців". 

"Ця процедура не зовсім проста, тому що Генпрокуратура має звернутися до Генпрокуратури Росії, і саме вона має ухвалити рішення про задоволення цього звернення", - сказав Корнієнко. При цьому він висловив думку, що ГПУ з цього питання до російських колег ще не зверталася. 

Корнієнко також спростував інформацію про причетність до афери "Еліта-Центр" київського мера Леоніда Черновецького, озвучену колишнім головою Національного бюро Інтерполу Кирилом Куликовим.
"Це балачки, нічого більшого там немає", - сказав він. 

Компанія "Еліта-центр" ошукала близько двох сотень людей на 4 мільйони гривень.

Кирило Куликов
УНІАН
Інформацію про затримку одного з керівників "Еліта-центру" оприлюднив колишній голова українського відділу Інтерполу Кирило Куликов.

ВідеоГість студії - Кирило Куликов

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: