Затримано третього вбивцю

19-річного підозрюваного в серійних вбивствах у Дніпропетровську взяли під варту. Заарештовано всіх трьох підозрюваних.

Представник Дніпропетровського МВС тримає в руках фото підозрюваного
УНІАН
Начальник обласного управління МВС у Дніпропетровській області Іван Ступак демонстрував журналістам фото затриманих за підозрою в серійних убивствах.
Сьогодні Бабушкінський районний суд Дніпропетровська ухвалив рішення про застосування запобіжного заходу до третього підозрюваного у вчиненні протягом червня-липня 2007 року 19 вбивств місцевих жителів.

Як повідомили УНІАН у Центрі громадських зв’язків УМВС у Дніпропетровській області, 19-річного підозрюваного взято під варту.

Таким чином, станом на 3 серпня, усі трьох підозрюваних заарештовано. Наразі продовжуються слідчі дії та проводятьcя експертизи у кримінальній справі за фактами навмисних вбивств за ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України.

Наразі міліція об'єднала кримінальні справи із серії навмисних убивств у Дніпропетровську в одне провадження.

За словами начальника слідчого управління УМВС у Дніпропетровській області Вадима Фокіна, сьогодні доведено причетність 3-х підозрюваних мешканців Дніпропетровська до вчинення 19 вбивств.

Крім того, встановлюють причетність підозрюваних до низки грабежів, учинених у Дніпропетровську навесні цього року. 

Після допитів затримані зізнались у скоєнні 19 вбивств, проте мотиви злочинів не з’ясовано. По 17 вбивствах двом арештованим пред’явлено звинувачення за статтею 115, частина друга - умисне вбивство двох і більше осіб.

Голова Дніпропетровського управління МВС Іван Ступак
УНІАН
Голова Дніпропетровського управління МВС Іван Ступак відповідає на запитання журналістів.
Після того, як затримали підозруваних міліція мовчала майже два тижні. Першими не витримали родичі загиблих. Вони вийшли на вулицю, щоб розповісти правду( про втрачених рідних).Сина Олени Кравцової вбили на порозі їхньої квартири. Вона спростовує дані правоохоронців про те, що вбивці обирали тільки беззахисних жертв.

Люди обурені: протягом місяця мало не щодня в місті жорстоко вбивали. Проте ніхто не попередив про можливу небезпеку. Тільки на десятий день після затримання підозрюваних, дніпропетровцям дали деякі відповіді. 

Підтвердилася інформація про існування відеозаписів скоєння злочинів. А ось версію про продаж їх Інтернет-сайтам правоохоронці почули від журналістів і зараз її ретельно перевіряють.

А своє довге мовчання виправдовують завеликим обсягом роботи. Справу ведуть троє слідчих. На допит тільки одного затриманого витратили три доби. У неофіційній бесіді додають, що "тайм-аути" часто беруть самі слідчі, не витримуючи такого напруження. На відтвореннях злочинів не витримують поняті. А через великий суспільний резонанс затриманих ще й мусять посилено охороняти.

Приблизно за місяць на підозрюваних чекає психолого-психіатрична експертиза. Саме вона має з’ясувати, те, чого не можуть сформулювати правоохоронці – мотиви злочинів. Справу до суду планують передати щонайменше за півроку.

"Є підстави припускати, що вони причетні до низки розбійних нападів, вчинених у квітні", - сказав Вадим Фокін. Він також повідомив, що розкриттям займається слідче управління УМВС у Дніпропетровській області. 

Міліція заявляє, що троє мешканців Дніпропетровська, підозрювані в здійсненні серії навмисних убивств, керувалися корисливими мотивами при здійсненні злочинів.

"Спільна версія слідства й прокуратури - мотиви корисливі. Вона підтверджується тим фактом, що у всіх злочинах вони забирали майно потерпілих", - сказав він.

Раніше, 23 липня, міліція затримала 3 жителів Дніпропетровська віком до 19 років за підозрою у вчиненні серії навмисних убивств. Двом затриманим Бабушкінський районний суд 26 липня обрав запобіжний захід - утримання під вартою.

ВідеоРозслідування вбивств триває

ВідеоМіліція спіймала третього підозрюваного

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: