„Чисте замовлення”

Оперативники вважають, що злочин пов'язаний з непорозуміннями серед азербайджанських "законників", які продовжуються вже декілька років.

Напад на Чингіза Ахундова і Сергія Лукьянова(його охоронця) стався в 12.30, коли вони, вийшли з будинку, де мешкав "злодій в законі", попрямували до машини. Те, що відбулося далі, зафіксували камери зовнішнього спостереження, які були встановлені у дворі будинку.

З аналізу відеозображення можна зробити висновок, що вбивця очікував "законника" в припаркованій біля будинку машині ВАЗ 2109, вискочивши з якої і зробив перші постріли. Кілер спершу розстріляв Ахундова і Лукьянова з автомата Калашнікова, а потім, підійшовши до авторитета, добив його. Його охоронець - Сергій Лукьянов отримав важкі поранення. Судячи по гільзах, що залишилися, декількома пострілами з пістолета Макарова в голову.

Всього кримінальний авторитет отримав дев'ять вогнепальних поранень, від яких помер ще до приїзду швидкої. Охоронець Лукьянов, якому куля потрапила в живіт, був госпіталізований у важкому стані. Нападник зник з місця злочину.

Про покійного Чингіза Ахундова відомо, що він був „коронований” ще в 1990 році, представляв „стару" злодійську формацію, прагнув дотримуватися неписаних злодійських законів і правил поведінки. "Законник" неодноразово відбував терміни ув'язнення за крадіжки і здирництво.

Роки, проведені в місцях позбавлення волі, сильно підірвали здоров'я Чингиза - останнім часом він сильно страждав від хвороби нирок і печінки. Лікуватися кримінальний авторитет вважав за краще за кордоном. Незадовго до вбивства він якраз повернувся з лікування в Німеччині.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: