Зек вигадав вбивство брата, щоб повернутися до улюбленої колонії

Після звільнення з колонії колишній в'язень не міг знайти роботу та вирішив знову повернутися "на зону", де триразове харчування.

На Миколаївщині колишній в'язень вигадав вбивство брата, щоб повернутися до колонії. Свій вчинок він мотивував тим, що на волі залишився без коштів для існування. А на "зоні" є дах над головою та триразове харчування.

Юрій звернувся до міліції міста Первомайськ із заявою, що сім років тому він убив рідного брата. Мовляв, забив його молотком по голові та закопав на городі. У місці, на яке вказав Юрій, слідчі дійсно знайшли останки загиблого. Проте після проведення судово-медичної експертизи з'ясувалося, що загиблий помер не насильницьким шляхом, а від передозування алкоголем.

Виявилося, що в Юрія та його матері просто не було грошей для поховання родича, тому вони його самотужки закопали в городі.

Юрій зізнався, що відсидів три роки за крадіжку та нещодавно звільнився з в'язниці. А після декількох місяців поневірянь і недоїдання, вирішив повернутися до своєї колонії, вигадавши історію про вбивство брата.

Після того, як його вигадка була розкрита, чоловік пообіцяв найближчим часом "викинути щось серйозніше", щоб у правоохоронців вже не було причин відмовити йому знову опинитися за гратами.

Читайте також:

Чоловік вбив дружину, дізнавшись, що вона транссексуал

Через постійні образи вітчима дівчина попросилася до тюрми

Після спілкування з міліцією одеський бізнесмен випав з вікна

Чоловік зізнався у вбивстві священика через сім років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: