Зеки  під час бунту у в'язниці відрізали голови чотирьом педофілам

Подія сталася у Бразилії. Серед вбитих опинився і 55-річний Хосе Перейра, якого в Південній Америці прозвали бразильським Йозефом Фрітцлем.

 У бразильському штаті Маранао в одній з в'язниць стався бунт ув'язнених, спровокований невдалою спробою втечі кількох із них. Повсталі в'язні насамперед увірвалися в камери, де містилися педофіли і насильники, і обезголовили чотирьох з них.

Як повідомляється, ще двох педофілів пошматували саморобними ножами.

Серед вбитих опинився і 55-річний Хосе Перейра, якого в Південній Америці прозвали бразильським Йозефом Фрітцлем. Нагадаємо, що так звуть австрійця, який більше 20 років тримав у підвалі власну дочку, піддаючи її сексуальному насильству. Вона народила від батька сімох дітей, один з яких помер у дитячому віці. Двох з дітей Перейра також перетворив на своїх секс-рабів.

Вирок педофілу винесли в грудні 2010 року, він отримав 30 років тюремного ув'язнення.

За словами адміністрації в'язниці, що інші ув'язнені відразу зненавиділи Хосе. Всі чудово знали, за що він сидить, і говорили, що для такого, як Перейра, навіть в'язниця - надто хороше місце.

Як відомо, австрієць Йозеф Фрітцль, з яким порівнювали Перейру, 30 років ґвалтував своїх двох доньок і знущався з них, припиняючи насильство, лише коли вони від нього вагітніли.

Читайте також:

Чоловік зґвалтував та убив маленьку доньку за те, що назвала вітчима татом

Лікар-терапевт дитбудинку 30 років ґвалтував дітей-інвалідів

Продавець іграшок зґвалтував 96 дітей

Сімнадцятирічний хлопець зґвалтував і задушив дворічну дочку свого друга

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: