Землетрус в Індонезії

На сході Індонезії сьогодні відбувся землетрус магнітудою 6,2. Інформації про жертв і збитки поки що надходило.

Землетрус в Індонезії
news.yahoo.com
Інформації про жертв і збитки поки що надходило

Землетрус в Індонезії
news.yahoo.com
Індонезія – найбільш сейсмічно активний район планети і частина так званого "тихоокеанського вогненного кільця"
Землетрус магнітудою 6,2 відбувся у п'ятницю на сході Індонезії, інформації про жертви та руйнування не надходило, повідомляє агентство Ассошиейтед Прес із посиланням на Національне управління метеорології та геофізики країни.

За даними управління, підводний землетрус відбувся в 230 кілометрах на південний схід від міста Амбон, столиці провінції Малуку. Епіцентр землетрусу знаходився на глибині 60 кілометрів у морі Банда.

Індонезія – найбільш сейсмічно активний район планети і частина так званого "тихоокеанського вогненного кільця" (могутнього тектонічного розлому): плити, що формують дно Індійського і західної частини Тихого океанів, заходять тут під азіатську плиту. Через переміщення земної кори на території "країни трьох тисяч островів" часто відбуваються землетруси і виверження вулканів.

У грудні 2004 року коло західного узбережжя індонезійського острова Суматра відбувся найсильніший у світі за останні 40 років землетрус, що породив могутнє цунамі, яке забрало життя сотень тисяч чоловік у 20 країнах Індійського океану.

Землетрус в Індонезії
news.yahoo.com
У грудні 2004 року коло західного узбережжя індонезійського острова Суматра відбувся найсильніший у світі за останні 40 років землетрус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: