Згадуючи образу, чоловік забивав цвяхи у голову дружини

Перетворив голову дружини на криваве місиво психічно хворий вісімдесятирічний господар будинку.

Почувши тупі удари і крики, квартирантка піднялася на другий поверх приміщення, де проживали господарі будинку. На підлозі вона побачила жінку, яка лежала в калюжі крові. У її голову були забиті цвяхи. Дівчина, що знімала кімнату, відразу ж викликала швидку.

Медики в будинок потрапити не змогли, двері їм не хотів відкривати господар. До потерпілої лікарі змогли увійти тільки після приїзду міліції. Проте допомогу надавати було вже нікому.

Як з'ясувалося, перетворив голову дружини на криваве місиво психічно хворий вісімдесятирічний господар будинку. Чоловік щодуху бив дружину молотком по черепу, поки жінка не померла. З його слів, забивати цвяхи в голову дружини його змусила стара образа. Нібито дуже давно дружина побила його палицею. Перевірити слова вбивці вже неможливо, він давно записаний у лікарів, як психічно хворий.

Затриманий вбивця давно відомий і міліціонерам. Дід досить часто потрапляв у скандали і порушував спокій, при цьому від покарання його завжди рятувала довідка про те, що він багато років знаходиться на обліку в психіатричній лікарні. Втім, "досконалий злочин", змусив праоохоронців засумніватися в медичному діагнозі.

Начальник Нахімовського районного відділу міліції Севастополя Володимир Рожівець розповів, що відразу після здійснення жорстокого вбивства, підозрюваний заховав знаряддя злочину, зняв з себе скривавлений одяг. Потім переодягнувся в чисті речі, а одяг з кров'ю замочив у воді і збирався його попрати. Але плани порушила квартирантка, яка викликала машину швидкої допомоги.

Не дивлячись на наявність довідки про психічні розлади, Севастопольськими слідчими відносно затриманого порушена кримінальна справа за статтею 115 Кримінального кодексу "вбивство". Але тільки після остаточних результатів судово-медичної експертизи буде зрозуміло, чи дійде справа до суду.

Читайте також:

Жінка вбила чоловіка, від якого завагітніла їхня спільна донька

У Києві один ревнивий офіціант зарізав іншого

Жінка вбила вагітну подругу і викрала її плід

Підозрюваний у вбивстві матері двох дітей намагався сховатися в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: