Жахливі повені в Індії

Внаслідок повеней, від яких страждає країна, за останній час загинуло більше 400 людей. Стихія завдала Індії великих збитків.

Повінь у штаті Біхар
Архів
Безперервні дощі у передгір'ї індійських Гімалаїв за тиждень забрали життя 130 людей, а кількість жертв стихії в рівнинному штаті Біхар на півночі країни досягла 300.

Таку інформацію оприлюднило індійське радіо.
 
Зливи, які щороку приносить з собою на індійський субконтинент мусон, паралізували рух у низці районів гімалайських штатів Хімачал-Прадеш і Уттаракханд, де потоки води змивають цілі селища та руйнують дороги. За тиждень, що минув після початку злив, було пошкоджено близько 2,5 тисяч доріг, залізничні колії та лінії електропередач. 

Гірські річки переповнилися і перетворилися на бурхливі потоки, які змивають все на своєму шляху - від жителів до худоби. Вже тиждень, як відключена найбільша в Індії гідроелектростанція "Надхпа-Джхакрі", що позначилося на енергопостачанні індійської столиці Нью-Делі. 

Повінь у штаті Біхар
Архів
Від повеней найбільше постраждав індійський штат Біхар.
У вівторок в робітничому селищі поблизу електростанції стався обвал. У цей момент там знаходилися, за різними відомостями, від 50 до 65 людей. На місці події працюють рятувальники, але поки їм вдалося знайти лише кілька тіл загиблих. 

Знову почав збільшуватися рівень води в річках в штаті Біхар на півночі Індії, де три тижні тому почалася найсильніша за багато останніх років повінь. За минулу ніч її жертвами стали ще 13 людей в чотирьох різних адміністративних округах регіону. 

Таким чином, повені вже забрали 300 життів в цьому штаті, розташованому на межі з Непалом. Стихія завдала колосального збитку сільському господарству регіону, примусила покинути свої житла і шукати порятунку в таборах для потерпілих 11 мільйонів чоловік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: