У Миколаєві жебраку, який прикидався безногим, конкуренти ампутували ступні

Лікарі "швидкої" констатували, що у чоловіка хірургічним чином, в "польових умовах" були ампутовані ступні ніг. Медики виявили також сліди від наркозу, а ноги були обмотані ганчір'ям, щоб зупинити кровотечу.

49-річному жебраку із Миколаєва, який прикидавця безногим, у польових умовах відрізали кінцівки ніг. Медики виявили сліди від наркозу, а ноги були обмотані ганчір'ям, щоб зупинити кровотечу.

Правоохоронці встановили, що чоловік 1961 року народження, уродженець Кіровоградської області, проживав в Миколаївській області.

Чоловік заробляв собі на життя жебрацтвом, видаючи себе за учасника бойових дій, який нібито не може пересуватися на ногах, тому "працював" на інвалідному кріслі. Насправді ж, як вдалося встановити, він був "ходячим".

Зараз стан здоров'я чоловіка задовільний. Він плутається в своїх свідченнях і стверджує, що не пам'ятає, як усе сталося.

Наразі правоохоронці займаються пошуком людей, які причетні до злочину. Розглянуто ряд версій події, одна з яких - підступи "конкурентів по бізнесу".

Читайте також:

На Полтавщині чоловік убивав своїх співмешканок і закопував у льосі

Росіяни вбили і зацементували в діжці заробітчанина, позаздривши його зарплаті

Семикласник зарізав п'яного пенсіонера, який попросив довести його додому

ВідеоУ Миколаєві жебраку конкуренти ампутували ступні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: